אודותינו

ויגרופ הוקמה לחולל שינוי בתחום ניהול ואחזקת מבנים בישראל

ויגרופ הינה חברה לניהול ואחזקת מבנים שהוקמה על ידי ערן ויג – מהנדס חשמל ואלקטרוניקה בעל תואר שני בניהול (שניהם מאונ' ת"א) ששירת כעתודאי בחיל האויר והשתחרר בדרגת רב סרן. ערן הוא בעל 20 שנות ניסיון בתחומים דומים בהייטק בהם עסק בתפקידי ניהול בכיר של מדווח סמנכ"ל וסמנכ"ל תפעול בחברות הייטק מובילות כגון סלקום ואמדוקס.

ערן זיהה את הבעייתיות הקיימת כיום בתחום ניהול ואחזקת בניינים בישראל שמובילה לניהול ואחזקה לקויים של בניינים על ידי חברות שמציגות את עצמן כחברות ניהול ואחזקה. אבל, אינן בעלות ידע, יכולת ומודעות לכל הנדרש בתחום זה. חוסר הרגולציה, העדר תקנים ושיטות ברורים לאחזקה נכונה של מבנים יחד עם חוסר מודעות של בעלי הדירות וועדי הבית יוצר מצב שבניינים אינם מתוחזקים כראוי, במיוחד בכל מה שקשור למערכות ההנדסיות והתשתיות שאינן גלויות לעין שמיועדות לחירום, לתפקוד חיים בטוח ותקין בבניין ולאיכות חיים בכלל. ניהול ואחזקה לקויים של מערכות אלו מביא לתקלות שוטפות ולכשלים בטווח ארוך הגורמים להוצאות כספיות מיותרות, חוסר תפקוד של מערכות חירום בבניינים ולמחלוקות בין נותני השירות לדיירים. 

ויגרופ הוקמה במטרה לעשות שינוי משמעותי בתחום ניהול ואחזקת המבנים, להעלות את הסטנדרטים וליישם כלים ושיטות מתחום ההייטק על מנת ליצר איכות חיים בראש שקט למחזיקי נכסים במגדלי משרדים ומגורים בישראל.

ויגרופ חברה לניהול ואחזקת מבנים

ויגרופ מציעה שירותי ניהול ואחזקת מבנים מלאים באמצעות עובדים, ספקים ובעלי מקצוע בכל הנושאים השוטפים: ניקיון, גינון, שמירה, גביה, שירותי אחזקה מקצועיים, אחזקה מתוכננת ומונעת וכן אחזקת תקלות שבר לכל סוגי התקלות עם כוננות 24/7. זאת לצורך שמירה על איכות ושווי הנכס. בנוסף, מספקת ויגרופ לבעלי הנכס גם שירותי יעוץ ופתרון לבעיות, ניהול פרויקטים וניהול ספקים טכנית ומסחרית.

לויגרופ יש ניסיון רב בניהול ואחזקת מבנים קיימים ובקבלת מבנים חדשים מקבלן; ניהול כל המערכות המודרניות הקיימות מתבצע תוך בניית נהלי עבודה לתפקוד תקין ושוטף של הבניין.

ויגרופ בוחרת בקפידה את המבנים אותם היא מנהלת במטרה להתמיד ולתת שירות מצוין לאורך שנים. כיום אנו מנהלים מגוון מתחמי מבנים מסוגים שונים, לדוגמא: 

  • מגדלי מגורים בעלי מתחמי מגורים מפוארים- השירות כולל פקיד קבלה (שומר) ברוב שעות היממה, בריכת שחיה עם מציל וחדר כושר מפנק. בנוסף, אנו מפעילים באופן ישיר צוות מקצועי שעוסק בניקיון, גינון, תפעול שוטף ותחזוקה מלאה של המתחם.
  • מגדלי מגורים חדשים ומודרניים מרובי קומות ודירות אותם קלטנו ישירות מהקבלן לניהול מלא על ידינו, במהלך השנים צברנו ניסיון רב בניהול מגדלים חדשים.
  • מתחמים של בניינים חדשים בעלי מספר מבנים הממוקמים בצמוד אחד לשני.

ויגרופ מומחית ובעלת ניסיון רב בקבלת מבנים חדשים מהקבלן – אנו מבצעים תהליך קבלה מסודר של המבנה מול הקבלן וספקי המערכות, דואגים לקבל את כל תיקי המתקן המפורטים ולהכין על פיהם תוכנית עבודה לתחזוקה מתוכננת ונהלי עבודה שוטפים בבניין הכוללים הנחיות לקבלנים, למחזיקי הנכס ולמבקרים בשלב האיכלוס ולאחריו. 

ויגרופ פועלת בשקיפות ואחריות עבור ועדי בתים ודיירים

הנכם מוזמנים לקרוא פוסטים ולהוריד ללא עלות מדריך בלעדי וייחודי "הסודות של חברות הניהול". מדריך זה נכתב במיוחד עבור נציגי ועד הבית והדיירים על מנת לסייע להם לפעול נכון מול חברת הניהול. המדריך רלוונטי לבניינים ותיקים קיימים ולבניינים חדשים עם דגש על תהליך קבלת בניין חדש מקבלן

ויגרופ פועלת באחריות ושקיפות עבור נציגות הדיירים, ועד הבית ומחזיקי הנכסים. ויגרופ דוגלת ביחס אישי, הנהלת החברה נוכחת בשטח ומכירה אישית את אנשי הועד, נציגי החברה משתתפים באופן קבוע בישיבות הועד ואנו מפיצים עדכוני סטטוס על הפעילויות המתבצעות. 

ויגרופ דואגת לתחזוקה מונעת של כלל מערכות הבניין לטובת תקינות השירות היומיומי לדיירים, העלאת אורך החיים של המערכות ומינימום תקלות, הקפדה על החלפה שוטפת של מנורות, שירותי ניקיון איכותיים וגינון. אנו גמישים ויכולים לתפור עבורכם שירותי ניהול ואחזקה על פי הצורך. אנו נוהגים להעביר באופן שוטף לנציגי הועד דיווח סטטוס שוטף הכולל ביקורת אחזקה בבניין ומצב מערכות.

כחלק מהחדשנות בויגרופ אנו עושים שימוש באפליקציה לטלפונים ניידים של הדיירים וחברי הועד לטובת הפצת הודעות, פתיחת תקלות, ביצוע גביה שוטפת מהדיירים וכן מפעילים מכונות ניקוי לשטיפת רצפות ולטאטוא עפ"י הצורך.

ויגרופ פועלת עפ"י הסטנדרטים והדרישות בתחום ניהול המבנים בארץ: ויגרופ רשומה כחברה בע"מ ח.פ. 515964617, בעלת רישיון קבלן שירות ממשרד העבודה מס' 4637  ובעלת כל הביטוחים הנדרשים.

לקוחות מספרים

קבלו מדריך במתנה לועדי בתים לניהול הבניין בראש שקט

דילוג לתוכן