ניהול מבנים

תוכן עניינים

חשיבות ניהול מבנים

ניהול מבנים הינו מרכיב קריטי ביצירת איכות חיים בבנייני מגורים, יש לו השפעה משמעותית על העלויות והבעיות שיהיו לדיירי הבניין. ישנן חברות ניהול מבנים ותיקות וחדשות המציעות שירותים אלו ולא פשוט לקבל החלטה ולסמוך על החברה שאיתה רוצים לעבוד. מה גם שבשוק פועלות מגוון סוגי חברות עם תכולת שירותים שונה ומגוונת ועם שונות במחירים כך שקשה להשוות ביניהן.

ועד הבית שואף תמיד לבחור בחברה אמינה, הוגנת, מקצועית וזריזה. לצורך כך עליו לעשות סקר שוק, להתייעץ עם לקוחות אחרים ולבקש פרטים מהחברות השונות לניהול מבנים לפני שהוא מקבל החלטה.

בחירה לא נכונה בחברת ניהול ואחזקה תוביל להוצאות מיותרות, חוסר טיפול הולם בבעיות וסיטואציות, סכסוכים ועימותים מיותרים בין כל הגורמים השונים בבניין. חברת ניהול מבנים איכותית תתרום לא רק לשביעות רצון כולם אלא גם לשמירה על ערך הנכס.

עיצוב ושירותי ניהול מבנים

העקרונות של ויגרופ לניהול מבנים

ויגרופ חברה לניהול מבנים מספקת שירותי ניהול מקיפים ואיכותיים לבניינים משותפים, מגדלי יוקרה ומבני משרדים. ויגרופ פועלת על בסיס עקרונות וערכים אשר נבנו לאורך השנים ומהווים מרכיבים חשובים ביותר על מנת לתת רמת שירות גבוהה לדיירים והמבנים. זאת לאור הדרישות והסטנדרטים הגבוהים בהם נדרש לעמוד בתחום זה, להלן תיאור עקרונות אלו:

  • בטיחות בניהול מבנים – הבטיחות היא מעל הכל. ויגרופ מחוייבת לשמור על בטיחות של הדיירים, האורחים, בעלי המקצוע והעובדים הנמצאים בבניינים ובמתקנים השונים הקשורים להם. ויגרופ פועלת בכפוף להנחיות ולתקנים השונים בתחום הבטיחות וגיהות בעת ביצוע עבודות ופעילויות במתחם הבניינים שבאחריותה.
  • התאמת חבילת השירות לצרכי הלקוח – ויגרופ בנתה סל מוצרי שירות למבנים השונים בהתאם לצרכים ורמות שירות שונות. סל השירותים נבנה על בסיס ניסיון רב בתחום והוא מאפשר לויגרופ להתאים את השירות לצרכי הלקוח. ברור לכל שמבנים ביעוד מגורים ומשרדים שונים במהותם. כמו כן, מבנים ביעוד דומה שונים מנקודת מבט וצרכי הלקוחות בהם ונדרש להתאים את חבילת השירות של ניהול ואחזקת מבנים לצרכי הלקוח. ויגרופ תציע את סל השירות המתאים תוך הקפדה על תפירת הפרמטרים השונים בסל זה על מנת להבטיח שביעות רצון גבוהה של הלקוח בדיוק כפי שויגרופ מבטיחה – איכות חיים בראש שקט.
  • זמינות 24/7 – איתנו אתם אף פעם לא לבד. ויגרופ פועלת מתוך שליחות ומבינה שהיא נדרשת לעמוד לשירותכם ברגעים הקשים בהם יש תקלה חמורה הפוגעת באיכות החיים או בבטיחות שלכם בבניין וגורמת לכאב ראש לדיירים ולועד. אנו עומדים לרשותכם בכל עת כדי לטפל בדברים הדחופים ביותר ולתת מענה מקצועי ואיכותי.
  • מקצועיות ומקצוענות – ויגרופ תעסיק בשירותה בעלי מקצוע, ספקים ונותני שירות מהטובים בשוק שהינם הוגנים ומקצוענים. המטרה הינה לספק שירותים איכותיים בצורה יעילה ואפקטיבית. כלומר, להשיג את המטרה בדרך הכי מהירה עם מינימום הפרעה לדיירי הבניין באופן איכותי והוגן במחיר. ויגרופ בנתה לאורך השנים שיתופי פעולה וקשרי עבודה עם מגוון בעלי מקצוע, ספקים ונותני שירות בעלי ידע וניסיון שהוכיחו את עצמם במבנים אחרים שבניהול ויגרופ ולכן הם עומדים בסטנדרט הגבוה שנדרש מהם. 
  • עמידה בדרישות החוק – ויגרופ הינה חברה בע"מ בעלת רישיון קבלן שירות ממשרד העבודה שמעסיקה עובדים רבים ומתחייבת לעמוד בדרישות החוק והרישיון שניתן לה ללא פשרות. אנו נדאג לזכויות העובדים ולמלא אחר הוראות החוק הנוגעים לדיני עבודה.

הצעת מחיר ללא עלות - אתם בידיים טובות

תפנו אלינו ונשמח להיפגש איתכם ולהכין לכם ללא כל עלות הצעה מפורטת, הוגנת ומקצועית העונה על העקרונות של ניהול מבנים שפירטנו בפניכם. נא עשו שימוש בלחצן צור קשר בראש הדף ותשאירו לנו פרטים. נשמח לעמוד לרשותכם ולתת לכם שירות איכותי ומקצועי במטרה שיהיה לכם איכות חיים בראש שקט. 

לקוחות מספרים

קבלו מדריך במתנה לועדי בתים לניהול הבניין בראש שקט

דילוג לתוכן